Overdose Studios S.A.

powstała z inicjatywy środowiska artystycznego. Głównym celem firmy jest tworzenie przestrzeni do rozwoju nowych kanałów komunikacji z fanami oraz przeniesienie odbiorców na inny poziom rozrywki. Poza projektami związanymi z grupą OVERDOSE Spółka będzie odpowiedzialna za działalność produkcyjną oraz wdrażanie innowacji technologicznych i lifestylowych w różnych obszarach życia i biznesu.

Główni Udziałowcy

Arleta Ostrowska

Zawodowo związana z obszarem finansów. Accounting Manager, ekspert prawa pracy oraz specjalistka z zakresu rachunkowości spółek kapitałowych. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej. Wieloletni członek Rady Nadzorczej Spółki Akcyjnej IPO Partners Capital. Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość w kilku specjalizacjach. Studiowała na Wydziałach Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej, Uczelni Techniczno-Handlowej oraz Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Piotr Połać

Wszechstronny artysta. Wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz scenariuszy. Jego twórczość zawiera przekaz społeczny, a kreatywne łączenie kierunków artystycznych umożliwia wychodzenie poza schematy i tworzenie nieprzewidywalnej, nowej jakości. Rozpoczynał od pisania scenariuszy w Git Produkcji. Na przestrzeni lat współtworzył wiele projektów, min. satyryczny duet Bracia Figo-Fagot czy grupę Darmozjady. Brał udział w tworzeniu audycji muzycznych w Antyradio i Radiowej Trójce. Udziela się jako komentator w gazetach branżowych między innymi Teraz Rock. Studiował Politologię na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

RadaNadzorcza

Anna Kruczyńska

Magister Psychologii wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Doradca w dziedzinie budowania marki oraz kreowania wizerunku w mediach społecznościowych. Specjalistka z zakresu psychologicznych mechanizmów oddziaływania na konsumenta oraz określania preferencji potencjalnego klienta. Zajmuje się wspieraniem twórców przy realizacji projektów artystycznych, poszukiwaniem nowych kierunków rozwoju oraz wzmacnianiem ich wewnętrznych zasobów.

Przemysław Górny

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Zarządzanie. Karierę rozpoczął w marketingu, prowadząc kampanie online oraz realizując strategię social media. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym, początkowo związany z Royal Bank of Scotland, gdzie pełnił funkcję akredytowanego starszego analityka w departamencie AML / KYC i uzyskał międzynarodowy certyfikat ICA - International Advanced Certificate in Anti-Money Laundering. Obecnie pracuje w Narodowym Banku Polskim, gdzie został delegowany, by reprezentować konstytuantę Polski jako doradca w Radzie Dyrektorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju z siedzibą w Londynie.

Marta Witwicka

Project & Operations manager. Doświadczenie zawodowe zdobywała przy finansowym zarządzaniu sprzedażą oraz utrzymywaniu relacji interesariuszami w projektach związanych z wieloma branżami na rynku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w księgowości. Z wykształcenia ekonomistka, ukończyła Finanse i Rachunkowość na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie oraz Rachunkowość w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

PartnerzyOverdose

Łukasz Pach

Łukasz Pach

art director

Patryk Wojciechowski

Patryk Wojciechowski

designer

Permanent Solutions

Permanent Solutions

web design & development

 Actum Games

Actum Games

game developer

Wild Films

Wild Films

video producer

NT Roman Buk

NT Roman Buk

designer

Aleksander Ikaniewicz

Aleksander Ikaniewicz

photographer

Inner Value

Inner Value

public relations