Piotr Połać

Działalność artystyczna Piotra rozpoczęła się w latach 2000, jednak kariera nabrała rozpędu, w 2010 roku, kiedy wraz z Git Produkcją zaczął tworzyć serial Kapitan Bomba oraz serial komediowy Kaliber 200 Volt. Każdy odcinek zawierał krótki teledysk z muzyką, która tak spodobała się fanom produkcji, że powstał pomysł założenia prawdziwego zespołu o nazwie Bracia Figo Fagot. Piotr Połać wcielił się w postać Figo, wokalistę, który również komponuje muzykę, pisze teksty oraz scenariusze teledysków. Zespół ma na swoim koncie setki zagranych koncertów klubowych, juwenaliowych, plenerowych w Polsce oraz całej Europie, 6 albumów studyjnych w tym 4 ze statusem złotej płyty. 12 lutego 2014 roku na gali w Chorzowie zespół zdobył nagrodę w plebiscycie Niegrzeczni 2014, w kategorii Niegrzeczny Artysta. W tym samym roku Piotr Połać został uznany za najlepszego polskiego muzyka według magazynu Metal Hammer.

Piotr znany jest również z takich zespołów jak Proces, grający muzykę rockową, elektroniczny projekt PROND, oraz klasyczny punkowy zespół Darmozjady! tworzący energiczne utwory zaangażowane politycznie, zespół ma na koncie jedną płytę oraz wiele koncertów. Ponadto Piotr jest współtwórcą wielu audycji radiowych w Antyradiu i Radiowej Trójce, udziela się jako komentator w wielu magazynach branżowych między innymi Teraz Rock.  Jego różnorodność muzyczna jest fenomenem a projekty, które tworzy zaskakująco prawdziwe. Twórczość Piotra zawiera przekaz społeczny zrealizowany na bardzo wysokim poziomie muzycznym. W swojej karierze miał okazję tworzyć z takimi artystami jak Adam Nergal Darski, Czesław Mozil, Bartosz Walaszek, Popek Paweł Ryszard Mikołajuw, Jarek Ważny, Kazimierz Kazik Staszewski, Michał Kożuchowski, Dariusz Brzozowski, Zbigniew Promiński, Krzysztof Radzimski, Piotr Rutkowski, Jacek Łaszczok Stachursky, Artur Kempa, Maciek Kowalski.  Obecnie artysta zajmuje się nowym projektem pod nazwą Fi60'86. Wraz z Michałem Kożuchowskim tworzą album z muzyką elektroniczną.

Michał Kożuchowski

Sir Michu znany muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Gra na fortepianie, keyboardzie, trąbce, gitarze basowej, syntezatorze. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Iławie, w klasie trąbki i fortepianu. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał w Trójmieście, do którego trafił po maturze. Początkowo samodzielnie rozwijał swoje umiejętności, eksperymentował z realizacją dźwięku. Dzięki nawiązanym znajomościom nagrał płytę z Tomasyną, członkiem gdańskiej ekipy DwaZera. Swoją technikę doskonalił pod okiem Piotra Prońki - muzyka jazzowego z wielkim doświadczeniem w realizacji dźwięku - oraz w studiu VaBank. Profesjonalny rynek muzyczny stanął otworem, kiedy Numer Raz, członek Warszafskiego Deszczu, złożył mu propozycję współpracy. W trakcie prac nad materiałem zespołu Sir Michu nawiązał znajomość z Tedem. Produkcja solowych nagrań rapera przyniosła Michałowi pewną popularność. 10 września 2009 roku na rynek trafił pierwszy wspólny album duetu, czyli "Note2", za którego produkcję muzyczną w całości odpowiada Sir Michu - płyta w niespełna miesiąc po premierze uzyskała w Polsce status złotej. Producent ma na swoim koncie 5 złotych albumów. Nawiązał współpracę z LWW Studio i Wielkie Joł Studio, gdzie pełnił funkcję muzyka sesyjnego i realizatora. Działał w obszarze spotów reklamowych, koncertował w zespole Mariki jako klawiszowiec. W 2015 roku poprowadził teoretyczno-praktyczne warsztaty z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku, na których dzielił się swoim doświadczeniem z miłośnikami muzyki.

W 2015 roku Sir Michu został laureatem "Sztosy 2014" w kategorii "Producent roku". W  2015 roku został nominowany do Fryderyków, w kategorii "album roku hip-hop", za produkcję "Kurt Rolson" oraz w 2016 roku nominowany do Fryderyków w kategorii "Album roku - hip-hop" za produkcję Vanillahajs - płyta rozeszła się w Polsce nakładem ponad 80 000 egzemplarzy i zdobyła status podwójnej platyny.  Oprócz współpracy z członkami Warszafskiego Deszczu, Sir Michu podejmował się produkcji z takimi artystami jak: Rymoplastykon, Marina Łuczenko, Te-Tris, Wdowa, Zawodnik, Marika, Pablopavo, Mona, Vavamuffin, Ten Typ MEs, B.R.O, Bracia Figo Fagot oraz DJ Frodo. W 2020 roku Michał wziął udział w kampanii "Pepsi Taste The Beat", w której był odpowiedzialny za produkcję.

Łukasz Pach

Niezwykle utalentowany, kreatywny ilustrator, projektant oraz grafik, znany również jako Pachu Design. Praca to jego największa pasja. Przygodę z rysunkiem rozpoczął już w najmłodszych latach, kiedy to jako dziecko zafascynowany komiksami zaczął tworzyć je samodzielnie. Swój warsztat szlifował w liceum plastycznym, a następnie studiując Grafikę na Uniwersytecie Ślaskim. Jego styl charakteryzuje Dark Horror, a niesamowite projekty opierają się na surowych, ręcznie rysowanych szkicach. Pachu to artysta uniwersalny, spod jego ręki powstają prawdziwe dzieła sztuki, które możemy zobaczyć między innymi na okładkach płyt muzycznych, plakatach czy ubraniach. Współpracuje z wydawnictwami komiksowymi oraz sektorem gier komputerowych. Jego wspaniałe prace są od wielu lat doceniane w branży artystycznej. Laureat Fryderyka za najlepszą oprawę graficzna albumu za okładkę Acid Drinkers 2011 r., został również wyróżniony nagrodą w konkursie "30 najlepszych okładek albumów muzycznych 2015 r." W swojej karierze współpracował z wieloma artystami, między innymi: Mystic Festival, Vader, Behemoth, Acid Drinkers, Riverside, Lunatic Soul, Hate, Decapitated, Kat i Roman Kostrzewski, Happysad, Maja Kleszcz, Zamilska, Bracia Figo Fagot, Castle Party Festival, Hunter, Magazyn Mystic Art, Frontside, Fat Cables, Drummers From Hell, Maria Peszek, Tangerine Dream i wielu wielu innych.

Patryk Wojciechowski

Laureat drugiego miejsca drugiej edycji programu "Project Runway". Utalentowany projektant, artysta, swoją pasję do projektowania zaczął rozwijać już w liceum plastycznym. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku Pracownia Projektowania Ubioru, gdzie jedna z jego kolekcji została wyróżniona specjalną nagrodą uczelni. Prace Patryka są bardzo cenione, a jego projekty możemy oglądać na pokazach mody w całym kraju. Jest jednym z laureatów konkursu "Łódź Łowi Talenty", gdzie w 2013 roku po raz pierwszy zaprezentowano jego autorską kolekcję. Styl Patryka charakteryzuje różnorodność i niepowtarzalność tkanin połączona z minimalistycznymi formami. Chętnie eksperymentuje z modą i nowymi technologiami. W swojej pracy inspirował się już chorymi komórkami, a w wyniku naukowo - artystycznego eksperymentu powstały niesamowite ubrania tworzone w technice druku 3D. Kolekcja powstała w ramach międzynarodowego projektu SILKNOW, którego celem jest ochrona europejskiego dziedzictwa jedwabiu, inspirowana była naturą i sztuką jedwabnictwa. Jest twórcą marki Phi Concept by Patryk Wojciechowski, która posiada dwie linie - Basic Phi Concept, w której znajdziemy ubrania w miejskim stylu, łączące wygodę z elegancją, minimalistyczny charakter, proste konstrukcje i uniwersalny krój, oraz linię Premium Phi, a w niej ubrania wykonane z ręcznie zdobionych tkanin i wyselekcjonowanych skór. W swojej karierze współpracował między innymi z Anią Rubik, prestiżową paryską marką IRO oraz zaprojektował limitowaną serię sukni ślubnych dla salonu Marry Me - House of Brides.

Aleksander Ikaniewicz

Aleksander Ikaniewicz

Uznany fotograf, grafik i filmowiec. Ukończył Warszawską Szkołę Reklamy na specjalizacji Realizacja Filmowa i Telewizyjna. W 2012 roku stworzył markę BNG STUDIO, którą to rozwijał do 2017, gdy od początku roku zaczął działać pod szyldem ALEKSANDER IKANIEWICZ. Specjalizuje się w sesjach portretowych i mody. Współpracuje głównie z prasą lifestylową (T3), muzyczną (Magazyn Perkusista, Gitarzysta) i muzykami (Behemoth, Dawid Kwiatkowski, Hunter, Vesania, Bracia Figo Fagot). Fotografował takie znane osoby jak Edyta Herbuś, Anita Werner, Krzysztof Hołowczyc, czy Nergal. Jego zdjęcia publikowane były między innymi w Elléments, Elegant, Tinsel, Glamour, HIRO, Moda w Polsce, Wprost, Benefit czy w brytyjskim wydaniu Vogue. Był pierwszym fotografem z trzema edytorialami w jednym wydaniu Makeup Trendy. Regularnie współpracuje z agencjami modelek w zakresie testów i polaroidów, między innymi z NEVA, AVANT, SPECTO, REVS, PANDA czy Mango. Robił również zdjęcia dla hiszpańskich agencji BLOW i Sight. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów fotograficznych. W 2014 roku wraz z Nicholasem Javedem prowadzili szkolenia z cyklu „Warsztaty Oświecenia” a od 2016 roku współpracuje w tym zakresie z Akademią Na Wilczej. Prowadził warsztaty z pozowania i pracy przed obiektywem dla modelek z agencji NEVA Models i MANGO Models. W jego sztuce chodzi mu przede wszystkim o wywołanie konkretnych emocji u odbiorcy. Nie chodzi o przekaz, o historię, opowieść. To są tylko środki służące do osiągnięcia konkretnego efektu, podobnie jak forma. W swojej fotografii koncentruje się na ludziach, których portretuje, pokazaniu ich w sposób plastyczny, odpowiadający jego estetyce. Nie boi się graficznego, komercyjnego podejścia do swoich prac wychodząc z założenia, że dobry jakościowo produkt obroni się sam.