Piotr Połać łączy siły z Sir Michem i Zibexxem w nowym singlu. Takiego oblicza wokalisty Braci Figo Fagot nie znaliście.

FIGO'86 łączy siły z Sir Michem. Artyści prezentują singiel 'Kim jesteś?', w którym gościnnie pojawił się Zibex. Utwór zapowiada wyjątkowy projekt, który osadzony będzie w mrocznym klimacie, z brzmieniem z lat 80-tych.

Piotr Połać zyskał ogromną rozpoznawalność, współtworząc zespół Bracia Figo Fagot, który na stałe wpisał się w świadomość słuchaczy. Wokalista ma także na swoim koncie płyty z zespołami PROND i Proces oraz album 'Czwarty rozbiór Polski' z grupą Darmozjady!, przy którym także pracował Sir Mich. Lata znajomości artystów, przerodziły się we wspólny projekt, którego pierwszą zapowiedzią jest singiel 'Kim jesteś?', z gościnnym udziałem Zibexa. Jeżeli spodziewacie się lekkiego klimatu, to musicie wiedzieć, że jest to coś zupełnie innego, niż poprzednie dokonania Piotra i Sir Micha. A to dopiero początek. Po zobaczeniu klipu do utworu 'Kim jesteś?', wszystko staje się jasne. Zobaczcie, w jaką stronę zmierza wspólny projekt FIGO’86 i Sir Micha.